x

MENU

ONLINE ALIŞVERİŞ
Bayilik Sistemi

Bayilik Sistemi

Perakende Bayilik

Kendinize ait bir mağazanız var ise veya yeni açmayı düşünüyorsanız ve ürünlerimizi satmak istiyorsanız, perakende bayimiz olarak satış noktalarımız arasına katılabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 0216/410 45 17 nolu ofis numaramızdan veya buraya tıklayıp bayilik bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Bölge Distribütörlüğü

Bulunduğunuz il ve çevresinde ürünlerimizi tanıtmak, toptan olarak bebek mağazalarına, eczanelere ve diğer potansiyel perakende mağazalara satmayı düşünüyorsanız, bölge distribütörümüz olabilirsiniz. Distribütörlük avantajlarını ve şartlarını öğrenmek için 0216/410 45 17 nolu ofis numaramızdan veya buraya tıklayıp bayilik bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Network Sistemi

Ürünlerimizle ilgileniyor musunuz? Çevrenizde sizin gibi ilgili kişilere, ailelere ürünlerimizi satabileceğinizi düşünüyor musunuz? Sadece boş vakitlerinizden ayıracağınız küçük zamanlar ile kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Üstelik ne kadar kazanacağınız sizin elinizde!

 

BabyNEO Network Sistemi’mize katılarak siz de hem çevrenizdeki ailelerin bebeklerini daha sağlıklı yetiştirmelerine yardımcı olursunuz, hem de çevreyi koruma yolunda önemli adımlar atabilirsiniz. Üstelik bunları yaparken para kazanıp aile bütçesine bir katkıda bulunmuş olursunuz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, eğer Network ailemize katılmak istiyorsanız buraya tıklayıp açılan formu doldurmanız yeterlidir. Talebiniz değerlendirilip en kısa zamanda sizinle irtibata geçilecektir.